Saulės modulis – technologinių požiūriu paprasta detalė, kurios gedimo tikimybė itin maža (vid. 5 iš 10 000), net per 20 metų laikotarpį, todėl gamintojai jiems taiko ilgas garantijas, kurios susideda iš dviejų dalių:

a) Gaminio gedimo garantija. Jeigu saulės modulis suges dėl gamybos metu naudojamų medžiagų ar technologinių procesų, tokiu atveju modulio gamintojas turi pakeisti modulį ar pašalinti defektą.  Šį garantija dažniausia siekia 10 – 12 metų.

b) Efektyvumo garantija. Ši suteikiama modulio efektyvumo mažėjimui. Ji nurodo, kokiu efektyvumu modulis veiks po tam tikro laiko tarpo. Įprastai naudojamas 20-25 metų laikotarpis ir deklaruojama, jog saulės moduliai veiks didesniu nei 80% savo nominalaus pajėgumo.

Realybėje tikėtina, kad gamintojo garantija pasinaudoti neteks. O pvz skilus modulio stiklui, bus labai sunku įrodyti, kad modulis nebuvo pažeistas eksplotacijos metu, o ir siuntimas kainuos daugiau nei pats modulis. Norint sužinoti modulio efektyvumą, reikia specialios įrangos, todėl šią garantinį atvejį itin sunku įrodyti.
Taip pat reikia suprasti, kad praėjus 5 metams, mūsų naudojamu modelių, gamintojas jau neturės, o pakesti į kitą bus sudėtinga.

Rekomenduojame naudoti gerai žinomų gamintojų modulius, kuriu garantijomis tikėti pasinaudoti neteks.

Norite sužinoti geriausius mūsų siūlomus modulius – susisiekite.