SMA inverteriai

SMA Solar Technology AG yra saulės energetikos įrangos rinkos lyderis, įkurtas 1981 m.  Niestetalio mieste, Vokietijoje. SMA yra didžiausias inverterių gamintojas pasaulyje (neskaičiuojant Kinijos rinkos), pasižymintis inovacijomis ir technologiniu pranašumu, kokybės kontrole ir nepriekaištingomis garantijomis. SMA gaminami inverteriai turi įdiegtą ShadFix programinį modulių optimizavimą, kuris daugelių atveju, našiau mažina šėšėlių nuostolius, nei įprasti optimizatoriai. SMA inverteriai – vieni geriausių inverterių šiuo metu esančių rinkoje.


SMA Sunny Boy 1,5-6 kW
SMA Sunny Boy inverteris
Plačiau

SMA Tripower 3-10 kW
SMA-Sunny-Tripower-inverteris
Plačiau

SMA Tripower 12-25 kW
SMA Tripower 15000 inverteris
Plačiau

Sofar Solar inverteriai

Sofar Solar yra viena iš „SOFAR Group“ dukterinių įmonių įsikūrusių Kinijoje, kuri specializuojasi saulės elektrinių inverterių gamyboje. Sofar keitikliai montuojami daugiau nei 40 šalių ir yra vieni patraukliausios kainos inverterių rinkoje. Sofar Solar produktams taikoma 10 metų garantija.


SofarSolar 3-5 kW KTLM serija
Sofar Solar inverteris 3-7.5KW
Plačiau

SofarSolar 3-12 kW KTL serija
Sofar Solar inverteris 4-12K
Plačiau

SofarSolar 10-20 kW TL serija
Sofar Solar inverteris 10-20k
Plačiau

Fronius inverteriai

Fronius International GmbH yra Austrijos įmonė, įsikūrusi Pettenbacho mieste, Austrijoje. Fronius gaminami inverteriai vertinami kaip kokybiški ir patikimi. Bendrovė užima 9 vietą, pagal inverterių pardavimus pasaulyje (neskaičiuojant Kinijos rinkos).


Fonius Symo 3-20 kW
Fronius Symo inverteris
Plačiau
Turime sandelyjeSaulės moduliai sandelyje

Gaukite pasiūlymą per 24 h – skambinkite 8 680 00778

Arba pildyti užklausą