Gauti skubų pasiūlymą

Norėtumėte sužinoti saulės elektrinės įrengimo kainą jūsų namui? Užpildykite šią užklausą ir mūsų vadybininkas pateiks pasiūlymą kokybiškai saulės elektrinei įrengti. Jei turite abejonių, klausimų ar pastabų, trumpai apibūdinkite savo projektą ir mes padėsime rasti geriausią saulės elektrinės sprendimą jums.

Elektrinės galia: 1 kW

Altenergija garantuoja:

#1. Mūsų elektrinės tinkamai suprojektuotos, todėl gamina maksimalų energijos kiekį.
#2. Mūsų klientai ieško patikimos įrangos, ne žemos kainos. Ją garantuojame.
#3. Turime serviso komandą, kuri nuplaus jūsų modulius ir atsakingai prižiūrės elektrinę.

Solidi patirtis

Pirmąją saulės elektrinę įrengėme 2012 metais, šiandien savo klientus skaičiuojame dešimtimis. Didžiuojamės, kad 96% Altenergija klientų, rekomenduotų mus savo draugams.

Top įranga

Montuojame TOP gamintojų, laiko patikrintą saulės elektrinių įrangą, taip taupydami savo kaštus ir klientų pajamas. Klientams įrodome skaičiais, kad pigesnė įranga dažniausia kainuoja labai brangiai.

Garantija Nr. 1

Neklaidiname pirkėjų “popierinėmis” gamintojų garantijomis, siūlome išplėstines garantijas įrangai ir montavimo darbams. Altenergijos išplėstinis garantijos paketas – garantuotos pajamos ilgus metus.

Priežiūra

Nuo 2013 metų teikiame saulės modulių plovimo paslaugas Unger šepečiais (minkštintu vandeniu), elektrinių monitoringo, diagnostikos paslaugas. TRI KA įrenginiu nustatome saulės modulių tikrąją galią.

Gaukite pasiūlymą per 24 h – skambinkite 8 680 00778

arba rašykite – info@altenergija.lt